Mladá vodička zomrela v nemocnici

  • Spravodajstvo
  • 10. apríla 2012, 12:38
  • Autor:KR PZ/red

PIEŠŤANY – Veľkonočný týždeň v piešťanskom regióne sa skončil úmrtím mladej ženy. V nedeľu 8. apríla okolo siedmej hodiny večer 28-ročná vodička Martina z Drahoviec vo vysokej rýchlosti nezvládla prejazd v zákrute za Očkovom smerom na Krakovany, zišla z cesty a narazila do stromu. Zomrela po prevoze do nemocnice, jej 26-ročný spolujazdec utrpel ťažké zranenia. Nehodu vyšetruje polícia.

"Vodička neprispôsobila rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a v miernej pravotočivej zákrute dostala šmyk. S vozidlom sa otočila, zišla mimo cesty vpravo. Zadnou časťou narazila do stromu, od ktorého sa odrazila a s autom zostala na opačnej strane vozovky. Počas dopravnej nehody utrpela zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahla. Vo vozidle sa v tom čase nachádzal aj 26-ročný spolujazdec z obce Očkov (okr. Nové Mesto nad Váhom), ktorý bol prevezený do nemocnice," informoval trnavský policajný hovorca Michal Hanus.  Na vozidle vznikla škoda 3000 eur. 

Súvisiace články: K nehode v Krakovanoch došli až tri sanitky

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema