V Piešťanskom týždni 15 sa dočítate

  • Spravodajstvo
  • 9. apríla 2012, 15:36
  • Autor:

V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa, ktorý na pultoch stánkov a vybraných obchodov nájdete od utorka 10. apríla, sa dočítate aj o nasledujúcich témach. Nezabudnite, PT vám ponúkame aj v elektronickej podobe.

Nezamestnanosť je nekončiacim problémom


Strašiak nezamestnanosti máta Slovensko. Obchádza aj región okolo kúpeľného mesta? O problematike pracovného trhu sme sa zhovárali s  riaditeľkou Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v  Piešťanoch Oľgou Solmošiovou.

Pre požiar auta s kyselinou evakuovali ľudí


Nebezpečný požiar kyseliny dusičnej v osobnom motorovom vozidle zalarmoval v Trnave nielen hasičov, políciu, záchranárov, ale aj vodárov, chemikov, cestárov a kontrolórov ovzdušia. Bol to pravdepodobne jeden z najrozsiahlejších zásahov záchranných a bezpečnostných zložiek v novodobej histórii Trnavy.

Deti si ulovili až 6000 veľkonočných vajíčok


Deti v Piešťanoch sa niekoľko rokov netešia iba na šibačku, prípadne oblievačku. Už päť rokov na Kúpeľnom ostrove medzi sebou súťažia v hľadaní veľkonočných vajíčok, ktorú tu rozbehol učiteľ angličtiny Craig Brickman. Tentoraz v kúpeľnom parku spoločne s pomocníkmi schoval viac ako šesťtisíc vajíčok, ktoré ukrývali sladké, prípadne iné prekvapenia.

Hádzanári MHK začali jar víťazne


V prvom jarnom kole privítali piešťanskí druholigoví hádzanári doma posledné mužstvo tabuľky z Vajnor. Namiesto vysokého víťazstva sa však diváci dočkaliiba priemerného stretnutia, ktoré sa napokon skončilo 21:18 v prospech domáceho MHK.

0 Shares

Najnovšie správy

Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana