Explózia jarnej sviežosti v DOMOSS-e

  • Nezaradené
  • 29. marca 2012, 09:18
  • Autor:inz

Opäť je tu jar! V celej svojej kráse a už aj oficiálne podľa kalendára. Doprajte svojej domácnosti jarnú očistu. Pripravili sme pre vás skvelú ponuku spotrebičov za fantastické akciové ceny, ktoré osviežia vašu domácnosť a pomôžu vám s prípravami na Veľkú noc.

Len čistá voda je zdravá

Odborníci na zdravú výživu sa zhodujú, že najlepším zdrojom tekutín pre ľudský organizmus je pitie obyčajnej pitnej vody. Nechutí vám voda z vodovodu? Nemusíte hneď kupovať predraženú balenú v obchode. Riešenie nájdete vo filtračnej kanvici, ktorá je stále populárnejšia. Počuli ste už o nej?

Filtračné systémy značky LAICA zlepšia chuť aj kvalitu vašej vody, jednoducho sa používajú a spĺňajú pritom najprísnejšie hygienické kritériá. Vzhľadom pripomínajú obyčajnú nádobu na nápoje, v ktorej sa však ukrýva filter.

Prefiltrovaná voda je zbavená všetkých pachov a nečistôt – ideálna na pitie aj varenie. Dokonca nezanáša vodným kameňom ani varnú kanvicu! Zaujala vás? Investujte do zdravia vašej rodiny, to sa vždy vyplatí. V predveľkonočnej ponuke OD DOMOSS nájdete vo výhodnej cene napríklad model LAICA DREM LINE s elektronickým indikátorom životnosti filtra.

Ak do vašich ratolestí neochutenú vodu nedostanete a nechcete im kupovať presladené umelé nápoje, pripravte doma ich zdravší variant. S prístrojom SODA STREAM si z čistej vody urobíte osviežujúci drink za pár sekúnd. Dokonca si môžete vybrať aj intenzitu perlivosti – od jemne až po silne perlivý. Pripraviť si môžete obyčajnú sódu, ale aj nápoj s príchuťou coly, jahody, iného ovocia či domáci energy drink.

Uľahčite si domáce práce

Pomaly sa blíži Veľká noc. Vyhnite sa stresu a pustite sa do upratovania postupne už teraz. Vonku je krásne a pri umývaní okien aspoň vpustíte jar do bytu. Aby ste ju hneď neodohnali vaším starým vysávačom, popremýšľajte nad kúpou nového.

Akumulátorový tyčový BOSCH vysávanie zaručene uľahčí. Je ľahký, skladný, výkonný a jednoduchý na ovládanie. Ak sa vám napríklad pri raňajkách vysypú cereálie, použijete ho ako ručný a o pár sekúnd máte upratané. Ak však máte väčší dom a aj domáce zvieratá, možno budete potrebovať vysávač väčší a výkonnejší. Vybrať spomedzi množstva modelov vám pomôže odborný personál v OD DOMOSS.

K sviatkom jari neodmysliteľne patrí aj varenie a pečenie. S novým ručným šľahačom vám prinesie viac radosti ako starostí. Výkonný značkový model HR1560/40 od PHILIPS kúpite aktuálne v DOMOSSe vo výhodnej akciovej cene. Vyzbrojte sa do kuchyne už teraz! A nezabudnite, investujte iba do spoľahlivých spotrebičov od overených značiek, nekupujete ich predsa každý mesiac.

Ak ste v článku nenašli to, čo práve potrebujete, navštívte náš obchodný dom. Vďaka individuálnemu prístupu ochotného a skúseného odborného personálu zaručene nájdete to, čo vyhovuje vašim požiadavkám.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema