Z bankomatu si zabudol vziať peniaze

  • Spravodajstvo
  • 28. marca 2012, 11:14
  • Autor:KR PZ

PIEŠŤANY/HLOHOVEC – Polícia v Hlohovci začala trestné stíhanie pre prečin zatajenia veci. 11. januára o 10.30 h vyberal 70-ročný muž z bankomatu v Hlohovci na Podzámskej ulici peniaze. Bankomat mu vydal požadovanú sumu 500 eur, dôchodca si ich však zabudol zobrať. Neznámy páchateľ peniaze našiel a bez privolania oprávnenej osoby si ich prisvojil.

"Polícia upozorňuje, že ak si niekto prisvojí cudziu vec, ktorá sa dostala do jeho moci nálezom, omylom alebo inak bez privolania oprávnenej osoby, dopúšťa sa trestného činu zatajenia veci, za čo hrozí jednoročné väzenie. V prípade, ak nájdete v bankomate nevyzdvihnuté peniaze, odporúčame nález oznámiť na polícii," dodala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 7. júna. Tento deň je výročím Memoranda národa slovenského. Meniny má Róbert, Róberta.
  • 07.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 8. júna. Tento deň je Dňom najlepších priateľov a Medzinárodným dňom oceánov. Meniny má Medard.
  • 08.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 10. júna 2026
Meniny má Margaréta, zajtra Dobroslava