Hokejisti zvíťazili v Bardejove

• Hokej / Šport
  • 12. marca 2012, 12:54
  • Autor:P. Jurák

BARDEJOV – V nedeľu 11. marca večer pokračovala v Bardejove finálová séria 1. hokejovej ligy. Domáci Bardejov privítal hosťujúce Piešťany. Stav na zápasy v tejto finálovej sérií, pred týmto zápasom bol 3:1 pre Bardejov.

V prvej tretine sa hral priemerný hokej, s málo šancami na oboch stranách. Mužstvá nevyužili ani presilové hry.
Piešťany boli v druhej tretine jasne lepším mužstvom, vytvorili si viaceré šance, domáce mužstvo sa veľmi ťažko dostávalo pred piešťanskú bránku a bolo prakticky bezzubé. Piešťany strelili po domácich chybách v obrane dva góly a zaslúžene vyhrávali. Domáci fanúšikovia svojich hráčov na konci druhej tretiny vypískali.
V tretej tretine sa hral vyrovnaný hokej, v prvej časti mal viacej hry Bardejov, podarilo sa mu znížiť na rozdiel jedného gólu. Piešťany však pridali a strelili aj tretí gól. V závere tretiny hral Bardejov power-play a presilovku a podarilo sa mu streliť druhý gól. Piešťany však záver dohrali. Na ľade sa ku koncu strhli aj šarvátky. Piešťany zaslúžene zvíťazili.
Piešťany vyhrali v Bardejove 3:2.
Zostava HC 46 Bardejov: Robert Marton – Alexander Valentín, Martin Gajdoš, Michal Školiak, Milan Takáč, Vladimír Mojdis, Michal Pichnarčík, Ondrej Gmitter, Tomáš Petruška, Vladimír Polaček, Marcel Baláž, Juraj Dancsák, Jozef Molnár, Ľubomír Sabol, Radim Valchař, Juraj Gráčik, Viliam Knap, Andrej Šimo, Juraj Minčák, Erik Piatak, René Schneider
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Michal Dzubina – Vladimír Urban, Matej Mišura, Jakub Ručkay, Jakub Macháč, Martin Chylo, Miroslav Pupák, Tomáš Bokroš, Antonín Hruška, Marek Lisoň, Tomáš Bučka, Jozef Haring, Marek Mihálik, Martin Klčo, Michal Peško, Branislav Jánoš, Marek Mertel, Ján Románek, Oliver Ďuriš

V utorok o 18:00 hodine pokračuje táto finálová séria v Piešťanoch, príďte povzbudiť našich hokejistov!