Buďte milované! Povedal Bango

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 8. marca 2012, 08:42
  • Autor:vd

PIEŠŤANY – Všetkým ženám Piešťan zaželal k Medzinárodnému dňu žien veľa šťastia, lásky a spokojnosti nevidiaci spevák Marián Bango. V kine Fontána počas koncertu pre ženy im poďakoval za šťastie a radosť, ktorú okolo seba šíria. Veľký kus z nej sa uchádza aj jemu. Kyticu nádherných kvetov odovzdal manželke primátora mesta – Alene Cicuttovej s prianím, aby bola milovaná.

Nasledoval viac ako hodinový koncert plný povznášajúcich muzikálových melódií v podaní operných speváčok Jany Škultéty a Lucia Kubekovej. Diváci každú pieseň ocenili silným potleskom, no najsilnejšie tlieskali pri Vyznaní od Mariky Gombitovej v podaní Lucie Kubekovej a búrlivé ovácie zažil aj Marián Bango, ktorý si s Janou Škultéty zaspieval pieseň Andrea Bocelliho a Sary Brightman Time to say goodbye.

Viac sa dočítate v pripravovanom vydaní Piešťanského týždňa.

Z podujatia vám ponúkame krátke video, v ktorom si môžete vychutnať spevácke výkony Mariána Banga, Jany Škultéty a Lucie Kubekovej.
((myvideo:1))
0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko