Čitatelia PT, nakúpte v PT a vyhrajte

  • Inzercia
  • 6. marca 2012, 14:13
  • Autor:

PIEŠŤANY – Až do 15. decembra sa nákupom v prevádzkach PT Univerzál môžu čitatelia Piešťanského týždňa zapojiť do súťaže o poukážky na nákup ľubovoľného tovaru v hodnote 10 eur. Každý mesiac žrebujeme 45 výhercov.

Ak chcete vyhrať, je potrebné uskutočniť nákup v minimálnej hodnote 10 eur v prevádzkach PT Univerzál a vyplniť zlosovateľný kupón, ktorý nájdete v každom čísle Piešťanského týždňa. Vyplnený kupón vám pečiatkou PT Univerzál pri uskutočnení nákupu potvrdí pokladníčka a vhodíte ho do žrebovacej urny v predajni.
Nakupovať a vyhrávať môžete v prevádzkach PT Univerzál v Piešťanoch (A. Trajan, OD Kocka, Valová, Nitrianska), vo Vrbovom (Ulica M. Beňovského, Hollého), ale aj vo Veľkom Orvišti, Dubovanoch, Chtelnici, Veselom, Rakoviciach, Modrovej, Hornej Strede, Podolí a Sokolovciach.

Žrebovanie sa uskutoční každú poslednú sobotu v mesiaci na každej prevádzke zapojenej do súťaže. V každej prevádzke budú vyžrebovaní každý mesiac traja výhercovia – spolu až 45 výhercov. Mená výhercov uverejníme vždy v prvom čísle Piešťanského týždňa každého mesiaca. 

Ďalšie žrebovanie sa uskutoční 31. júla a mená výhercov nájdete v PT č. 32,  ktoré vyjde 7. augusta. Súťaž trvá od 6. marca do 15. decembra 2012, keď sa uskutoční posledné žrebovanie.

Výhercovia si výhru môžu vyzdvihnúť v tej istej prevádzke organizátora, v ktorej vhodili svoj kupón do žrebovacej urny. Neváhajte – čím viac kupónov do žrebovacej urny vhodíte, tým vaša šanca na výhru je väčšia!

Podrobné pravidlá spotrebiteľskej súťaže nájdete na našom webe – kliknite tu.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana