Blog Petra Remiša: Z jaskyne von!

  • Blogy / Blogy
  • 5. marca 2012, 09:27
  • Autor:

Môžete si hovoriť čo chcete, jar je pre mňa najkrajším ročným obdobím. Prináša kopec nových príležitostí, okrem iných aj to, že už nemusím celý deň trčať v zatuchnutej betónovej jaskyni.

Veď si to pekne priznajme. Čo iné ako novodobé jaskyne sú naše domy, byty, teská, lídle, polusy, auparky, max-parky a pod.?

A všimli ste si, že čím smradľavejší brloh človek obsadí, tým ťažšie sa mu z neho lezie von? Myslím tým zadymené bary, puby, kluby a šenky. A to už nehovorím o masochistoch, ktorým je každý priestor priveľký a dobrovoľne sa zamykajú do solárnej trubice.

Bohužiaľ, na jar vylezú spod snehu aj odpadky, ktoré jedna z mojich susediek vytrvalo vyhadzuje von oknom. Ale nezazlievam jej to. Radšej sa kochám pohľadom na poodhalené ženské lýtka.

A teším sa na deň, keď sa k výfukovým plynom primieša vôňa sakury.

Ak ste sa ešte nerozhodli či nastal čas opustiť vašu jaskyňu, radím vám vybehnúť von čo najskôr. Medzi štyrmi stenami aj tak nikoho nového nestretnete a navyše tam môže striehnuť kamera od prefíkaného Kočnerovho inštalatéra. 

A keď vám bude clivo za betónovou norou, odskočte si do jaskyne slobody prezývanej volebná miestnosť. Ale tam si dávajte mega bacha!

Aby ste sa druhý deň nezobudili do novej doby kamennej.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 30. januára. V Piešťanoch sa 30. januára 1911 narodil akademický sochár Valér Vavro. Meniny má Ema.
  • 29.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana