Narazil do stromu – mal šťastie, prežil

  • Spravodajstvo
  • 21. februára 2012, 09:07
  • Autor:HaZZ/ar

TRNAVA – Šťastie v nešťastí mal mladík, ktorý so svojou Škodou napálil rovno do stromu. Nehoda sa stala v pondelok 20. februára krátko po ôsmej hodine večer na ceste medzi Trnavou a Bučanmi.

Pravdepodobne v dôsledku stavu vozovky dostal 28-ročný vodič Škody Fabia šmyk a narazil priamo do stromu. Vozidlo sa následne prevrátilo na bok a z jeho útrob stúpal dym. Pri nehode zasahovali štyria hasiči z hasičskej stanice Trnava s technikou MB Vario, ktorí zistili, že dymenie spôsobili pyropatróny z airbagov. Do auta vnikli cez sklo na zadných dverách. "Zranená osoba bola zafixovaná pomocou krčnej a celochrbticovej dlahy, následne vyslobodená z vozidla a odovzdaná do starostlivosti posádke ZZS," informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Hasiči odpojenili akumulátorovú batériu a zabránili úniku prevádzkových kvapalín. Potom havarované vozidlo prevrátili na kolesá. Miesto bolo počas celého zásahu a počas dokumentácie dopravnej nehody osvetľované osvetľovacím agregátom zo zásahového vozidla. Po príchode odťahovej služby príslušníci HaZZ pomohli pri naložení Fabie na vozidlo odťahovej služby. Po ukončení zásahu sa jednotka o 21:44 hod. vrátila na základňu. 
0 Shares

Najnovšie správy

Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana