Zharmonizované publikum bolo na jednej vlne

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 27. januára 2012, 09:42
  • Autor:IP

PIEŠŤANY – Pani Erika a pani Lucia – majiteľky exkluzívneho zariadenia Poradne krásy Šereď – vtrhli do piešťanského Domu umenia. Spoločne radili klientkám, ktoré sa na ne obracali so všakovakými problémami. V Piešťanoch si zharmonizovali publikum, na scéne nechýbali napríklad venušine guličky a samozrejme výborná nálada. Takto už so svojimi školeniami chodia rok a pol po celom Slovensku.

Pani Erika sa z emigrácie vrátila v ´89 na Slovensko a natrafila na skromné a škaredé dievča – Luciu. Tú prerobila a poslala na operáciu nosa, ktorý jej sama nadizajnovala.  Skrášlila ju a keď zistila, že nie je sprostá, založili spolu firmu. „Už teraz je to moja výkladná skriňa. Ukazujeme, že sa to dá, že zo škaredého káčatka sa dá urobiť skvostná labuť. V našej dvojici je pani Lucia tá múdra a ja som tá krásna,“ povedala pani Erika. 

„Naše zariadenie sa špecializuje na rôzne problémy klientov. Chlpaté ženy holíme, spotených mužov sušíme. Klienti sú ohúrení našimi radami a výsledkami. Dokážeme vďaka improvizácii zvládnuť každú nečakanú situáciu a otázky. Máme prominentných klientov, fanúšikov, ktorí boli na našom školení a dnes sú úspešní,“ povedala pani Lucia, ktorá spoločne s pani Erikou založili Poradňu krásy Šereď.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika