Jamu na Teplickej konečne zasypali

  • Spravodajstvo
  • 23. januára 2012, 11:49
  • Autor:vd/ar

PIEŠŤANY – Pred domom číslo 69 na Teplickej ulici bol niekoľko týždňov rozkopaný chodník. Rozkopávku označili až na podnet redakcie Piešťanského týždňa mestskí policajti. Jama bola hlboká možno aj meter a ľudia, ktorí tadiaľ prechádzali, len krútili hlavou. V pondelok 23. januára dopoludnia jamu, ktorá si „už žila vlastným životom“, konečne zasypali.

O výkop sme sa začali zaujímať pred dvoma týždňami. Dovtedy o jame nevedeli ani Trnavská vodárenská spoločnosť, ani referent z mestského úradu, ktorému obyvatelia a inštitúcie zahlasujú vykopávky. Problém nám vysvetlil jeho kolega Igor Kováč, vedúci referátu majetku mesta: „Správca priľahlého domu nám poslal reklamáciu, že počas rekonštrukčných prác narušili kanalizačnú prípojku vedúcu k uvedenému domu. Správca žiadal o nápravu."

Firma, ktorá vykonávala rekonštrukciu Teplickej, tak na podnet správcu otvorila chodník. Po odkrytí sa ukázalo, že rekonštrukcia bola vykonaná správne a správca sa zaviazal, že poruchu odstráni na vlastné náklady. Ak bola porucha odstránená, prečo nezasypali jamu? Tá si "žila vlastným životom" už od minulých Vianoc a číhala na svoju potencionálnu obeť. Našťastie, skončili v nej len odpadky.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika