Jedného zabila, druhého dokaličila – hrozí jej päťročné väzenie

  • Spravodajstvo
  • 12. januára 2012, 10:32
  • Autor:KR PZ/sita/red

PIEŠŤANY/VRBOVÉ – Polícia po roku uzatvorila vyšetrovanie smrteľnej dopravnej nehody vo Vrbovom. Mladá vodička v decembri 2010 narazila do smetiarskeho auta, pri ktorom stáli dvaja muži. Jeden zomrel na mieste, druhý utrpel ťažké zranenia, v dôsledku ktorých prišiel o nohu. Vyšetrovateľ obvinil 24-ročnú ženu z prečinov usmrtenia a ublíženia na zdraví, hrozí jej väzenie na dva až päť rokov.

Dvadsaťštyriročná vodička z obce Brestovec v okrese Myjava viedla v utorok 7. decembra 2010 osobné auto Pegueot cez Vrbové. Nevenovala dostatočnú pozornosť riadeniu, zišla mimo svoj jazdý pruh a narazila do smetiarskeho vozidla, ktoré stálo v priestoroch zastávky. V tom čase sa za autom nachádzali dvaja muži. Asistovali pri vyprázdňovaní smetnej nádoby. 57-ročný muž z Vrbového podľahol zraneniam na mieste, jeho 36-ročný kolega utrpel ťažké zranenia, v dôsledku ktorých prišiel o pravú nohu. Vinníčka nehody sa zranila ľahko. Vodičov áut podrobila polícia dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela