Počas sviatkov hasiči zasahovali osemnásťkrát

  • Spravodajstvo
  • 27. decembra 2011, 09:49
  • Autor:HaZZ/sita/red

TRNAVA – Počas vianočných sviatkov zasahovali hasiči v Trnavskom kraji pri osemnástich udalostiach. Ako uviedol trnavský hovorca hasičov Ivan Peťko, najviac, sedem výjazdov absolvovali k požiarom, šesť k technickým zásahom a päť výjazdov uskutočnili k dopravným nehodám. V Piešťanoch neboli zaznamenané žiadne udalosti, ktoré by si vyžadovali zásah hasičov.

Najsmutnejší výjazd absolvovali na Štedrý deň hasiči v Dunajskej Strede. Policajti ich privolali otvoriť byt, z ktorého sa šíril hnilobný zápach. Podľa vyjadrenia susedov sa majiteľ bytu, starší pán, už asi týždeň neukázal. Po vypáčení dverí našli 72-ročného muža na posteli v obývačke. Privolaný lekár mohol už len konštatovať jeho smrť.

Najviac zásahov počas Vianoc uskutočnili hasiči v galantskom a trnavskom okrese. V Piešťanoch prebehli sviatky pokojne – hasiči nezasahovali pri žiadnej udalosti.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela