Opitý mladík napadol o 42 rokov staršieho muža

  • Spravodajstvo
  • 22. decembra 2011, 10:25
  • Autor:KR PZ/red

TRNAVA – Vyšetrovateľ kriminálnej polície obvinil 17-ročného mladíka zo Serede zo zločinu ublíženia na zdraví. Obvinený mladík v piatok 9. decembra okolo deviatej večer fyzicky napadol v Seredi 59-ročného Sereďčana.

"Po tom, čo 59-ročný muž slovne urážal matku páchateľa, ten ho viackrát udrel päsťou do tváre. Spôsobil mu devastačné poranenia tváre s trieštivou zlomeninou nosa, zlomeninu sánky a očnice. Poškodený muž sa zo zranení bude liečiť dva až štyri mesiace. Policajti mladému útočníkovi namerali v dychu 1,81 promile alkoholu," uviedol trnavský policajný hovorca Michal Hanus.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava