Vychutnajte si thajské masáže – využite vianočnú akciu

  • Inzercia
  • 14. decembra 2011, 13:02
  • Autor:inz

Staroveké liečiteľské umenie pochádzajúce z Indie, postupne preniklo cez Thajsko a juhovýchodnú Áziu do celého sveta. Nemusíte preto chodiť ani do Thajska a môžete si aj v Piešťanoch vychutnať originálnu thajskú masáž a dopriať si jej liečivé pôžitky v salóne Thai Massage na Štefánikovej ulici 13. V decembri aj s výhodnou vianočnou akciou – 10% zľava alebo 15 minút navyše zdarma.

Blahodarný vplyv thajských masáži na celý organizmus vyvoláva stláčanie dôležitých tlakových bodov pri energetických dráhach tela. Je to úžasný spôsob ako zredukovať mentálny stres a napätie prostredníctvom dotykov, vône a hudby a zažiť relaxáciu a uvoľnenie. Zárukou tisíckami rokov overených liečivých účinkov tejto metódy je profesionálna masérka, absolventka exkluzívnej školy thajskej masáže so sídlom v budhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku, ktorú nájdete v piešťanskom salóne Thai Massage na Štefánikovej ulici 13.

Podľa potrieb vášho organizmu si môžete vybrať z ponuky štýlového masážneho salóna tradičnú thajskú masáž, olejovú aromatickú masáž, thajskú masáž chodidiel, alebo bylinný vankúšik. Všetky za dlhodobo najlepšie ceny v meste.

Na december pripravili pre vás v salóne Thai Massage lukratívnu vianočnú akciu. Uplatniť si môžete 10% zľavu zo všetkých ponúkaných druhov masáží alebo získať 15 minút navyše zdarma!

0 Shares

Najnovšie správy

Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana