Kniha týždňa: Návrat k léčivé energii

  • Kultúra a spoločnosť
  • 12. decembra 2011, 08:23
  • Autor:mg

Zorientovať sa v množstve ponúkaných titulov súčasného knižného trhu je niekedy veľmi náročné. V spolupráci s kníhkupectvom Bene Libri vám pomôžeme vybrať si ten najzaujímavejší v rubrike Kniha týždňa. Tento týždeň dávam do pozornosti zaujímavú a podnetnú knihu – Reconnection: Návrat k léčivé energii (Uzdravte druhé, uzdravte sebe). Autorom tejto knihy o revolučnom spôsobe liečenia je Dr. Eric Pearl.

Prečo sa mnohí známi lekári na celom svete zaujímajú o neobyčajné uzdravenia, o ktorých hovoria pacienti doktora Erica Pearla? A čo to znamená, keď ľudia tvrdia, že naraz získali schopnosť nadviazať spojenie s liečivou energiou? Odborná verejnosť podrobuje Pearlovu prácu kritickému dohľadu a eviduje tisíce prípadov uzdravenia, ktoré ostávajú v kolónke „nevysvetliteľné“. Rekonektívne liečenie je novou formou energetického liečenia. Ide za hranice našich zmyslov, spája človeka s doteraz neznámou energiou vesmíru. „Nové liečivé a evolučné frekvencie“ popísané doktorom Pearlom vás zavedú za hranice všetkého, čo bolo doposiaľ prístupné. Odhalia metódy, ktoré vám pomôžu zvládnuť tieto nové energie.

Táto úžasná kniha je napísaná vtipným,  humorným a múdrym  spôsobom. Je inšpirujúca a miestami až dojemná.
 
„ Je nutné zlúčiť nielen náboženstvo a vedu, ale tiež intuíciu a rozum, skúsenosť a vedomie“ dr. Jonas  Salk

Nie je zvláštne, že sa stále častejšie a viac a viac ľudí stretáva v téme frekvencie, energie, vesmír, láska, boh, anjeli?

Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v Kníhkupectve TK Libri, Winterova 31 (bývalý Mliečny bar), 921 01 Piešťany. Tel: 033/7730541, www.tklibri.com

0 Shares

Najnovšie správy

Na Ulici Jána Hollého v Pobedime sa v piatok 3. februára šmyklo osobné auto tak, že ostalo visieť prednou časťou…
  • 06.02.2023, 23:47
  • Krimi / Spravodajstvo / Región
Dnes je streda 8. februára. Tento deň je Dňom pre bezpečnejší internet. Meniny má Zoja.
  • 07.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 8. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko