Blog Petra Remiša: Pozvánka od G.M.

  • Blogy / Blogy
  • 29. novembra 2011, 11:11
  • Autor:

Nedávno mi prišla pozvánka na nejaký kongres v Prahe. Nechápal som o čo ide, ale pozýval ma sám George Michael. No odolajte tomu!

Bleskove som si zbalil čisté ponožky, tielko a uháňal do Matky měst. Stretnutie sa konalo v hoteli Radisson na Štěpánskej 40.

Keď som vošiel do sály, skoro som dostal mŕtvicu. Čo hosť – to svetový pojem. Hneď na kraji expremiér Berlusconi obletovaný sedemnástkami cuckal drahý šampus s Mickom Jaggerom a Enrique Iglesiasom.

Pri bare ukazoval Peter Nagy fotky nahotiniek Eltonovi Johnovi, ale toho to nudilo. Poškuľoval po vyšportovaných stehienkach Beckhama, ktorý na pódiu predvádzal novú značku joggingových elasťákov.

Nechápal som, čo hľadám medzi tými dokonalými mužmi. Nie som pracháč, nemám diamanty v zuboch, nechodím do solárka. Nikdy som nebol na manikúre a pedikúre. Nenosím kérky, ani si nezakrývam skalp príčeskami.

A v živote mi nenapadlo požiadať kozmetičku, aby mi vytlačila uhry.

Určite si ma s niekým zmýlili! Vystriehol som si Rytmusa,  aby som z neho vytiahol, čo má celá táto šaškáreň znamenať. Pozeral na mňa, ako keby som spadol z jahody: „Si zabil brácho, šak Svetový kongres narcisov, né?“

Moja životná šanca, pomyslel som si. Poďakoval som a utekal som sa zvečniť s Georgeom Michaelom.

Nech majú čo „nenarcisi“ komentovať na fejsbuku.

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema