V Piešťanoch sa uskutoční dopravný prieskum

  • Spravodajstvo
  • 28. novembra 2011, 15:49
  • Autor:

PIEŠŤANY – Katedra dopravných stavieb Stavebnej fakulty STU v Bratislave v spolupráci s Gymnáziom Pierra de Coubertina v Piešťanoch realizuje od 29. 11. do 5. 12. 2011 anonymný anketový dopravno-sociologický prieskum. Prieskum budú vykonávať študenti gymnázia návštevou vzorky domácností v Piešťanoch. V navštívených domácnostiach sa študenti musia preukázať anketovým preukazom potvrdeným gymnáziom.

Členovia navštívených rodín vyplnia podľa pokynov anketárov  dotazník zameraný na cesty, ktoré každý člen domácnosti vykoná dňa 1. 12. rôznymi dopravnými prostriedkami, za konkrétnymi cieľmi v reálnom čase.

Prosím obyvateľov mesta, aby študentov/anketárov prijali ústretovo a v prípade pochybnosti požadovali predloženie anketového preukazu, potvrdeného gymnáziom.

Zapojením sa do prieskumu pomôžete dobrej veci. Výsledky prieskumu, ktorý sa vykonáva v modelových mestách Piešťany a Malacky, poslúžia na zlepšenie dopravnej situácie v regióne Trnavského a Bratislavského samosprávneho kraja.

Remo Cicutto
primátor

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota