Lacko dvojnásobným víťazom Slovakia Open 2011

  • Šport / Tenis
  • 11. novembra 2011, 18:00
  • Autor:Š. Gregorička

BRATISLAVA/PIEŠŤANY – Vynikajúci úspech dosiahol piešťanský tenista Lukáš Lacko na challengerovom turnaji Slovakia Open 2011 v Bratislave, ktorý bol zároveň aj otvorenými majstrovstvami Slovenska. Na turnaji s dotáciou 85 tisíc eur vyhral dvojhru a spolu s Čechom Janom Hájekom aj štvorhru. Lacko sa stal vôbec prvým hráčom v 12-ročnej histórii turnaja, ktorý získal v jednom roku obe trofeje a je len piatym slovenským tenistom, ktorý triumfoval v dvojhre.

„Lukáš hral veľmi spoľahlivo. Mal síce niekoľko hluchých chvíľ, no vždy sa z toho včas dostal. Ak by takto hral aj na ďalších turnajoch, jeho postavenie v svetovom rebríčku by bolo oveľa lepšie,“ povedal Lackov niekdajší tréner a prezident STZ Tibor Macko.

Bližšie informácie o Lackovom úspechu nájdete v zajtrajšom vydaní PT.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta