Čaká nás magický piatok 11. 11. 2011

  • Spravodajstvo
  • 8. novembra 2011, 13:47
  • Autor:ar

Blíži sa magický dátum 11. 11. 2011. Pre mnohých bizarný, pre iných priam fatálny časový údaj. Z numerologického hľadiska je jedenásty novembrový deň vhodný pre všetky aktivity ovplyvňujúce ľudskú budúcnosť. Mnohé mladé páry sa rozhodli v tento deň vstúpiť do manželstva. Ako je to v Piešťanoch?

Ľudí už od vzniku prvých kalendárov priťahovali magické dátumy s opakujúcimi sa číslicami, ktorým pripisovali priam fatálny význam. Všeobecne známy je najmä dátum 21. 12. 2012, keď by mal podľa predpovedí nastať koniec sveta. Pre niektorých úsmevná predstava, pre iných dôvod na zamyslenie sa a pre tých "osudovo" zmýšľajúcich fakt, ktorému treba čeliť.

Magický dátum nás čaká aj koncom tohto týždňa. Vibrácie nadchádzajúceho 11. novembra 2011 zarezonovali u niektorých mladých ľudí, ktorí sa rozhodli vstúpiť do manželstva práve v tento jedinečný deň. V Trnave spojí svoje osudy 12 párov, v Hlohovci dva. Piešťanci buď neveria na kúzelný význam číslic, alebo nevyužili možnosť vstupu do manželského zväzku v magický dátum. Na Mestskom úrade nám potvrdili, že v piatok sa v Piešťanoch neuskutočnia žiadne sobáše a žiadnu takúto požiadavku ani neprijali.

Silu magického dátumu sa rozhodli využiť aj budúci maturanti piešťanského Gymnázia Pierra de Coubertina či rakovickej Strednej odbornej školy a na tento deň si naplánovali svoje stužkové. Veď podľa numerologického rozboru je jedenásty novembrový deň v roku 2011 dňom úspešných rozhodnutí. Dátum s tromi majstrovskými číslami – jedenástkami – zaručuje skvelé vyhliadky do budúcnosti. Ľudia by mali vstupovať do manželstva, nového zamestnania alebo by si aspoň mali vsadiť. Vo všetkých troch prípadoch budú mať šancu na úspech vyššiu ako inokedy.

Ako ste na tom vy? Je podľa vás dátum 11. 11. 2011 magický alebo ho vnímate ako ďalší z radu všedných dní?

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 8. februára. Tento deň je Dňom pre bezpečnejší internet. Meniny má Zoja.
  • 07.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Na Ulici Jána Hollého v Pobedime sa v piatok 3. februára šmyklo osobné auto tak, že ostalo visieť prednou časťou…
  • 06.02.2023, 23:47
  • Krimi / Spravodajstvo / Región
streda, 8. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko