Víkendová mizéria – naplno bodovali len Piešťany

  • Šport / Futbal
  • 7. novembra 2011, 12:47
  • Autor:Juraj Valo

PIEŠŤANY – Jesenná časť vyšších regionálnych súťaží speje k svojmu záveru. Kým treťoligisti majú za sebou už záverečné 15. kolo, v ostatných súťažiach odohrali predposledné. Prvý novembrový víkend našim nevyšiel, pretože z plného bodového zisku sa tešili len Piešťanci, ktorí vyhrali v Galante 3:1.

Obe mužstvá chceli vyhrať a podľa toho to na ihrisku aj vyzeralo. Už v 40. sekunde nastrelil hosťujúci Šimo brvno a na druhej strane skončil priamy kop domáceho Čemana tesne nad. Opraty zápasu postupne prebrali na svoje kopačky hostia. V 13. min centroval Mehdi-Karim a Charizopulos otvoril skóre. O niekoľko minút si úlohy vymenili no Mehdi-Karim minul bránku. V 24. min vysunul Bakita Charizopulosa, no ten samostatný nájazd do gólu nepretavil a podobne pochodil aj Bretschneider. V 29. min však bolo po hlavičke osamoteného Šima 0:2. Domáci sa snažili o zvrat, ale Hodulík ich pokusy zmaril. V úvode druhého polčasu neuspeli Mehdi-Karim a Vyskoč a Šimov ďalekonosný lob zo 69. min skončil tesne vedľa. V 74. min centroval Bretschneider a dezorientovaný Eliáš si dal hlavou vlastný gól – 0:3. Hostia potom poľavili, čo v 82. min využili domáci na skorigovanie. V samom závere mohol prikrášliť striedajúci Kučera, ale obrana jeho únik zastavila.
Zostava PFK: Hodulík – Galba, Sailer (51. Kvasnica), Bakita, Bretschneider (76. Kučera), Charizopulos (88. Chebeň), Mehdi-Karim, Vyskoč, Šimo, Koprda, Moravčík.

Ste zvedaví, ako skončili víkendové zápasy? V Piešťanskom týždni 45, ktorý vychádza zajtra, sa to dozviete.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika