Pred Slovanom v Trnave zákaz predaja alkoholu

  • Spravodajstvo
  • 3. novembra 2011, 11:09
  • Autor:sita

TRNAVA – Nariadenie o zákaze predaja a pitia alkoholu v uliciach Trnavy podpísal v súvislosti s futbalovým zápasom Spartak Trnava – Slovan Bratislava primátor Vladimír Butko. Alkohol sa nebude môcť predávať ani piť v nedeľu od 11.00 do 18.00 h v prevádzkach, ktoré sú popri trase od železničnej stanice k Štadiónu Antona Malatinského a v jeho okolí. Dodržiavanie zákazu bude kontrolovať mestská polícia a Slovenská obchodná inšpekcia. O zákaz požiadala primátora polícia.

Polícia podľa jej trnavského hovorcu Michala Hanusa označila zápas dvoch odvekých rivalov za rizikový, v nedeľu preto povoláva do Trnavy posily z celého kraja. Od 12.00 h až do odchodu fanúšikov bratislavského Slovana bude uzatvorená celá Kollárova ulica. Bratislavskí fanúšikovia dostali k dispozícii 800 vstupeniek, do Trnavy pricestujú bežnými vlakmi okolo poludnia. Stretnutie na železničnej stanici v Trnave majú dohodnuté na 13.00 h, futbalový zápas sa začína o 14.30 h.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela