Doprajte svojim nohám účinky chôdze naboso

  • Inzercia
  • 26. októbra 2011, 13:49
  • Autor:

Po celé tisícročia chodili ľudia bosí. Nervové zakončenia, ktoré sa nachádzajú na našich chodidlách, boli neustále vystavované prirodzenej stimulácii pri chôdzi. V našich podmienkach už nemôžeme nikomu odporúčať, aby v záujme zachovania svojho zdravia začal chodiť bez topánok. Môžeme vám ale odporúčať využiť harmonizujúce pôsobenie na masážne reflexné zóny prostredníctvom odbornej masáže chodidiel.

Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia jednotlivých orgánov ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok. Nachádzajú sa na šľapajach chodidiel, takže chodidlo tak predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Tlačením a trením bodov na chodidlách je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na našom tele. Reflexnou terapiou je možné nasmerovať pôsobenie presne na patričný orgán. Masážou reflexného bodu dosiahneme prekrvenie príslušného orgánu tela. Spôsobí to jeho rýchlejšie prúdenie živín a vyplavenie nežiaducich látok. Účinok sa dosahuje okamžite najmä pri bolestiach a akútnych problémoch.
Zapojte sa do súťaže a vyhrajte niektorý z ponúkaných druhov relaxu a zdravia. V štyroch po sebe nasledujúcich číslach ste našli vždy jeden kupón so súťažnou otázkou. Po uverejnení všetkých otázok vyplnené kupóny nalepte na korešpondenčný lístok a pošlite na adresu redakcie: Teplická 63, 921 01 Piešťany, alebo doneste osobne a budete zaradení do žrebovania, najneskôr však do piatka 4. novembra 2011. Mená výhercov zverejníme v PT 45, ktoré vyjde 8. 11. 2011.

Ceny:

1. výherca – Tradičná thajská masáž 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu
2. výherca – Olejová aromatická masáž 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu
3. výherca – Thajská masáž chodidiel 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu
4. výherca – Horúca bylinková masáž 90 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu
Výhru môžete využiť aj ako darček pre blízkeho.
0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela