Terapia vôňou je nezabudnuteľný zážitok

  • Inzercia
  • 18. októbra 2011, 14:16
  • Autor:

Niektoré miesta, udalosti aj ľudí si pripomíname podľa pachu. Dokonca nám pach dokáže vyvolať spomienky a pripomenúť pocit, čo dokazuje, že čuch je veľmi silný zmysel. Aktivuje našu emocionálnu pamäť a dokáže s ňou pracovať. Všetci sme zažili pocit, keď sme si uvedomovali, že táto vôňa nám niekoho alebo niečo pripomína – človeka, situáciu, miesto.

Táto skutočnosť sa využíva pri liečení aromaterapiou, ktorú vám salón Thai massage Piešťany ponúka prostredníctvom olejovej aromatickej masáže a masáže teplými bylinnými vankúšikmi. Pri olejovej masáži spojením tradičnej thajskej masáže a aplikovaním liečivej sily esenciálnych olejov dosiahnete stav hlbokého uvoľnenia a pohody.

Zredukovať napätie svalov, zlepšiť cirkuláciu krvi aj vzhľad pokožky môžete dosiahnuť aplikáciou teplého bylinného vankúšika. Bylinky, vrátane zázvoru, škorice, citrónovej trávy, kurkumy a rasce sú zabalené v thajskej bavlne. Vankúšik sa zahreje a použitím tepla a tlaku sa prenášajú esenciálne oleje z byliniek do pokožky.

Obidve terapie sú veľmi vhodným únikom zo stresujúceho životného štýlu. Charakteristická vôňa salónu Thai massage Piešťany v spojení s vôňou, ktorú si sami pre svoju terapiu vyberiete z ponúkaných olejov, vám bude pripomínať príjemné chvíle oddychu, relaxu a pohody.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte niektorý z ponúkaných druhov relaxu a zdravia. V štyroch po sebe nasledujúcich číslach Piešťanského týždňa nájdete vždy jeden kupón so súťažnou otázkou. Po uverejnení všetkých otázok vyplnené kupóny nalepte na korešpondenčný lístok a pošlite na adresu redakcie: Teplická 63, 921 01 Piešťany, alebo doneste osobne a budete zaradení do žrebovania, najneskôr však do 4. 11. 2011. Mená výhercov zverejníme v PT 45, ktoré vyjde 8. 11. 2011. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema