V Dolnom Lopašove si uctili starších

  • Spravodajstvo / Región
  • 14. októbra 2011, 13:55
  • Autor:Ivana Ilenčíková

PIEŠŤANY/DOLNÝ LOPAŠOV – Posedenie pre dôchodcov v tomto mesiaci, v ktorom si zvlášť pripomíname potrebu úcty k starším ľuďom, nevynechali v obci Dolný Lopašov ani v tomto roku. Príjemného nedeľného popoludnia s občerstvením a pekným programom pripraveným dychovou hudbou Rovinka z Veľkých Kostolian sa zúčastnilo takmer 150 občanov. Pre dôchodcov nad 65 rokov mali na obecnom úrade pripravený aj malý darček.

Okrem pekného slova a hudby potešili srdcia prítomných tiež úchvatné dielka z plodov jesene sústredené na výstavke vo vestibule kultúrneho domu. Výstavku zaranžovali učiteľky z miestnej materskej školy z prác detí. Okrem toho do nej prispeli svojimi mimoriadne vydarenými tohtoročnými výpestkami aj viacerí občania. Ján Malenka sa môže pochváliť niekoľkými druhmi odrôd jesenných a zimných jabĺk v prvotriednej kvalite. Nechýbali ozdobné tekvičky, aj tekvice veľkosti XL, ako i žartovné zemiaky pripomínajúce všetko možné. Ľuboš Petušík dokonca zostrojil malotraktor z prútia, aby mali ako malé tekvičky odviezť.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko