Piešťany prehrali v Spišskej Novej Vsi

• 12. októbra 2011, 13:01
  • Autor:P. Jurák

V utorok pokračovalo ďalšie kolo 1. hokejovej ligy a ŠHK 37 Piešťany cestovali do Spišskej Novej Vsi.

Od úvodu sa hral dobrý, rýchly a kombinačný hokej. Piešťany začali s miernym tlakom a vytvorili si hneď v úvode zápasu viaceré možnosti streliť úvodný gól. To sa im však nepodarilo a domáci hráči postupne začali preberať iniciatívu. Tá sa im vyplatila, keď po peknej akcii strelili úvodný gól.
V druhej tretine Spišiaci dobre kombinovali a vynútili si viacero presilových hier, ktoré aj využili na strelenie viacerých gólov. Piešťany sa v obrane dopúšťali viacerých chýb a opäť ich nepodržal ani brankár.
V tretej tretine mali miernu prevahu Piešťany, ale všetky ich šance končili na dobre chytajúcom brankárovi Chovanovi. Okrem toho im chýbalo aj šťastie, aby sa im podarilo zápas zdramatizovať. Piešťany tak v Spišskej Novej Vsi prehrali 6:1, aj keď herne neboli horším tímom o 5 gólov.

Góly: 19:52 F.Novák (Gurčík, L.Novák), 24:52 L.Novák, 28:01 Farkašovský (Hamrák, Lemešani), 37:15 Hamrák (Borovský, Gurčík), 37:30 Kropáč (Opatovský, Majeský), 49:18 Prokop (F.Novák, Novajovský) – 32:19 Mišura (Jánoš, Pupák)

Zostava HK Spišská Nová Ves: Chovan – Priechodský, Bajc, Ordzovenský, Novajovský, Gurčík, Borovský, Džerenga, Vartovník – Opatovský, Majeský, Kropáč – F.Novák, Prokop, L.Novák – Lemešani, Hamrák, Farkašovský, Krempaský, Gonda, Klinga

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka, Fumač – Bokroš, Hruška, Urban, Kolník, Trokan, Vrána, Macháč,Grman – Jánoš, Mišura, Pupák – Haring, Peško, Čaládi – Rybárik, Baran, Chylo – lisoň, Učeň, Vyletelka