Hokejisti Piešťan doma prehrali

• 7. októbra 2011, 22:14
  • Autor:P. Jurák

PIEŠŤANY – V piatok večer pokračovalo v Piešťanoch ďalšie kolo 1. hokejovej ligy a domáce Piešťany privítali hostí z Trnavy.

Domáce Piešťany ale okúsili prehru na domácom ľade. Trnava bola v prvej tretine herne lepšia a domáci hráči hrali zaskočene, aj preto ju prehrali 0:2. V druhej tretine obraz hry pokračoval a Piešťany v nej prehrávali až 0:4. Od polovice zápasu však začali domáci hráči hrať aktívnejšie a do konca zápasu už boli lepším tímom. Napriek viacerým šanciam sa im už zápas otočiť nepodarilo, aj keď v záverečných minútach bol zápas veľmi dramatický a Trnava si aj so šťastím odváža plný bodový zisk.
Piešťany tak podľahli Trnave konečných 4:5.

Góly: 36:05 Mišura (Hruška), 38:43 Pupák (Haring, Urban), 47:16 Urban (Románek, Peško), 59:26 Románek (Peško, Jánoš), – 07:50 Mertel (Rumpel, Čunderlík), 16:02 Horský (Hano, Šimka), 20:54 Haršáni ( Rumpel, Mertel), 29:27 Haršáni (Rumpel), 45:27 Jančovič (Hlavna)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač od 20:54 Ondrejka – Bokroš, Hruška, Urban, Kolník, Trokan, Vrána, Macháč, K.Grman – Jánoš, Mišura, Lisoň – Haring, Peško, Román – Pupák, Baran, Čaládi – Klčo, Učeň, Rybárik

Zostava HK Trnava: Stacho – Šimka, Zachar, Schneider, Hlavna, M.Grman, Horský, Schmidt, Krajčovič, Mertel, Bohunický, Hančiak, Rumpel, Čunderlík, Lupták, Jančovič, Barčák, Haršáni, Čavrk, Duran, Hano