Bývalí hasiči hovorili o službe v zbore

  • Kultúra a spoločnosť
  • 7. októbra 2011, 08:49
  • Autor:Ivan Peťko/red

HLOHOVEC – Vo štvrtok 6. októbra sa v Hlohovci stretli bývalí príslušníci hasičského zboru z Trnavského kraja. Na štvrtom stretnutí hasičov, ktoré zorganizovalo Krajské riaditeľstvo HaZZ v Trnave, sa hovorilo nielen o súčasných podmienkach práce hasičov ale aj o priebehu rekonštrukcií hasičských staníc v Trnavskom kraji.

Stretnutie otvoril príhovorom riaditeľ KR HaZZ v Trnave Vladimír Mrva. Bývalých príslušníkov zboru privítal a poďakoval im za prácu, ktorú pre zbor vykonali počas ich aktívnej služby. Prítomným pripomenul výkon služby v minulosti, súčasných podmienkach zboru i predstavu do budúcnosti. Zároveň informoval o potrebe pokračovania zmien v štruktúre zboru, aby Hasičský a záchranný zbor bol v podvedomí občanov stále najdôveryhodnejšou inštitúciou v spoločnosti.

Po úvodnom vystúpení krajského riaditeľa boli prítomní bývalí príslušníci zboru formou prezentácie oboznámení s prípravami a priebehom rekonštrukcie hasičských staníc v Trnavskom kraji, ktoré sú finančne zabezpečované  podporou  príspevkov z fondov Európskej únie.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko