Na Veľkej cene Malých Karpát tristo kartárov

  • Šport / Ostatné športy
  • 6. októbra 2011, 09:37
  • Autor:Ivana Ilenčíková, foto: (šg)

V extralige v mariáši hrá v tomto roku 22 družstiev z celého Slovenska a z dvanástich naplánovaných turnajov doteraz odohrali deväť. Ten zatiaľ posledný zorganizoval ako Veľkú cenu Malých Karpát mariášový klub v Dolnom Lopašove. Ten je jediným zástupcom nášho regiónu v najvyššej slovenskej mariášovej súťaži družstiev.

V Dolnom Lopašove tentoraz privítali rekordných 303 hráčov z 21 slovenských klubov. Veľké množstvo účastníkov riadne preverilo schopnosti organizátorov. „Chceli sme sa pripraviť čo najlepšie, preto sme už v predstihu premýšľali o efektívnom zladení celého programu turnaja. Aby sme zvládli vydávanie obedov, podávali sme ich v dvoch časových intervaloch a na dvoch miestach. Hráči sa najedli s minimálnymi časovými stratami a tento systém vyhovoval aj personálu, ktorý stravu pripravoval. Za úspešné zvládnutie celej akcie by som touto cestou poďakoval celému kolektívu, ktorý stravu pripravoval. Tvorili ho Danka Zemková, Danka Vlkovičová, Oľga Pápežová, Mária Beláková a Monika Špernogová. Keďže tieto ženy sú zároveň aj členkami ženského speváckeho súboru Orchidea, zaspievali úvodnú hymnu," povedal nám prezident dolnolopašovského mariášového klubu Ľubomír Braniša.
Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

V obmedzenej prevádzke bola už niekoľko týždňov, no od stredy 1. februára bude zrušená úplne. Pobočku Slovenskej pošty na Staničnej…
  • 02.02.2023, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 2. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika