Vyskúšajte si thajské masáže na vlastnej koži

  • Inzercia
  • 4. októbra 2011, 09:03
  • Autor:red

Staroveké liečiteľské umenie pochádzajúce z Indie, postupne preniklo cez Thajsko a juhovýchodnú Áziu do celého sveta. Nemusíte preto chodiť ani do Thajska a môžete si aj v Piešťanoch vychutnať originálnu thajskú masáž a dopriať si jej liečivé pôžitky. Piešťanský týždeň vám ponúka jedinečnú možnosť vyhrať niektorý z ponúkaných druhov relaxu a zdravia.

V aktuálnom vydaní PT nájdete posledný zo štvorice kupónov. Po uverejnení všetkých otázok vyplnené kupóny nalepte na korešpondenčný lístok a pošlite na adresu redakcie: Teplická 63, 921 01 Piešťany, alebo doneste osobne a budete zaradení do žrebovania, najneskôr však do 4. 11. 2011. Mená výhercov zverejnime v PT 45, ktoré vyjde 8. 11. 2011.

Ceny sú zaujímavé:1. výherca – Tradičná thajská masáž 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu

2. výherca – Olejová aromatická masáž 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu

3. výherca – Thajská masáž chodidiel 60 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu

4. výherca – Horúca bylinková masáž 90 min. + 50 % zľava na akúkoľvek ponúkanú procedúru podľa vlastného výberu

Výhru môžete využiť aj ako darček pre blízkeho.

Prečo sa oplatí vyskúšať thajské masáže?


Blahodarný vplyv thajských masáži na celý organizmus vyvoláva stláčanie dôležitých tlakových bodov pri energetických dráhach tela. Je to úžasný spôsob ako zredukovať mentálny stres a napätie prostredníctvom dotykov, vône a hudby a zažiť relaxáciu a uvoľnenie. Zárukou tisíckami rokov overených liečivých účinkov tejto metódy je profesionálna masérka, absolventka exkluzívnej školy thajskej masáže so sídlom v budhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku. Podľa potrieb vášho organizmu si môžete vybrať z ponuky štýlového masážneho salóna tradičnú thajskú masáž, olejovú aromatickú masáž, thajskú masáž chodidiel, alebo bylinný vankúšik. Čo môžete od jednotlivých procedúr očakávať a ako prebiehajú, sa dozviete v ďalších číslach PT. V najbližšom čísle sa si prečítate viac o priebehu a účinkoch tradičnej thajskej masáže.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
Dnes je pondelok 6. februára. Tento deň je Svetovým dňom bez mobilu. Meniny má Dorota.
  • 05.02.2023, 22:25
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 6. februára 2023
Meniny má Dorota, zajtra Vanda