Deň zdravia so zumbou aj flamengom

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 3. októbra 2011, 09:00
  • Autor:(vd), Foto Martin Dusík

PIEŠŤANY – V sobotu sa Piešťany na pár hodín premenili na mesto zdravia. Tentoraz patril úvod folklórnemu súboru Povoja. V kine Fontána zástupcovia občianskych združení a zdravotníckych firiem prezentovali v rámci stánkov rôzne produkty, pomôcky a vykonávali aj poradenstvo.

Merali tlak, robili biorezonančnú diagnostiku, učili ako treba správne poskytnúť prvú pomoc, vybrať správne bylinky na danú chorobu, odporúčali  rehabilitačné matrace a iné pomôcky na zdravú chrbticu.

Popoludní sa na Námestí Slobody tancovala energická zumba, v hudobnom pavilóne piešťanské ženy ukázali ukážka 108 prvkov zostavy tai chi chuan, potom rozvlnili široké sukne a zatancovali flamengo dievčatá a ženy zo súboru Andalucia. Deň zdravia patril aj deťom. Tie skákali na nafukovacích atrakciách a kto chcel, nechal si tvár ozdobiť ružičkami, alebo si z parku pri kine odnášal balón.
((myvideo:1))

((myvideo:2))

0 Shares

Najnovšie správy

Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika