Ženu bodol trikrát

  • Spravodajstvo
  • 27. septembra 2011, 09:43
  • Autor:KR PZ/red

TRNAVA – V sobotu 24. septembra vo večerných hodinách sa 52-ročný Trnavčan vyhrážal 49-ročnej žene. So slovami, že ju zabije ako škodnú, jej priložil nôž na krk. Žene sa podarilo utiecť, no muž ju dostihol a trikrát bodol.

"Policajný vyšetrovateľ obvinil 52-ročného muža z Trnavy zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Obvinený muž, 24. septembra, vo večerných hodinách, v Trnave, na Ul. Botanickej, na terase reštaurácie, priložil nôž na krk 49-ročnej žene z Trnavy. Počas toho sa jej vyhrážal slovami, že ju zabije ako škodnú. Žene sa podarilo vytrhnúť a utiecť do svojho bytu, odkiaľ stihla zavolať políciu. Muž ju však na chodbe dostihol a dvakrát ju bodol do oblasti brucha a raz do ruky. Spôsobil jej zranenia, ktoré si vyžiadali operačný zákrok. V ďalšom konaní mu zabránila hliadka polície, ktorá na miesto prišla," uviedol hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Obvinený muž sa momentálne nachádza v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ už spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania už trestanému mužovi, hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko