Park vyzdobili fotografiami na sieťach

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 26. septembra 2011, 15:01
  • Autor:Igor Paulech

PIEŠŤANY – Desiatky fotografií zaplnili po roku mestský park. Opäť sa tu uskutočnilo podujatia Park Foto, výstava fotoobrázkov pod holým nebom. Tentoraz sa na súťaži zúčastnilo 69 autorov. Minulú sobotu počas slnečného popoludnia ľudia tak mali možnosť sa poprechádzať od Kursalonu ku kruhovej fontáne a vybrať si fotku, ktorá sa im najviac zapáčila. Tradične svoj názor prejavili pripnutím dreveného štipca.

Okrem fotografií sa v obkolesení sietí a obrazov najrôznejšej veľkosti a samozrejme témy dalo sadnúť a vychutnávať atmosféru nasiaknutú umením. Počas niekoľkých hodín sa rozhodlo o najúspešnejších tvorcoch fotografií. Vox populi rozhodol a v detskej kategórii najviac hlasov – štipcov dostala Arielle Fábianová z Piešťan. Druhé miesto patrilo Piešťanke Simone Hankovej a tretie Dáriusovi Sordelovi z Hexagonu Nové Zámky.

Medzi dospelými si najviac štipcov vyslúžil Ján Galo z domáceho fotoklubu. Trojicu najúspešnejších doplnili Martin Uhrin z Hexagonu Nové Zámky a Milan Marônek z Iris Trnava.
K hlasu ľudu sa pripojil fotograf Fedor Nemec, ktorý vybral trojicu autorov, najzaujímavejších fotografií. Upútali ho fotografie Karola Križana z Iris Trnava, Máriusa Sordela z Hexagon Nové Zámky a Milana Marôneka.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika