Pocestujte s muflónikom Ancijášom na západ

  • Kultúra a spoločnosť
  • 20. septembra 2011, 11:19
  • Autor:mg

Zorientovať sa v množstve ponúkaných titulov súčasného knižného trhu je niekedy veľmi náročné. V spolupráci s kníhkupectvom Bene Libri vám pomôžeme vybrať si ten najzaujímavejší v rubrike Kniha týždňa. Tento týždeň odporúčame knihu Branislava Jobusa – Ako Muflón Ancijáš cestoval na západ.

Áno, muflón Ancijáš sa opäť hlási. Znovu vyráža na kamióne do sveta. Tentoraz na cesty po západnej Európe. Samozrejme, na jazdu berie aj priateľku dážďovku Milicu.

Kniha Branislava Jobusa Ako Muflón Ancijáš cestoval na západ je detským cestopisom. Hrdinami sú zvieracie postavičky s ľudskými vlastnosťami. Hlavným hrdinom je muflónik Ancijáš, ktorý dokáže čitateľom prirásť k srdcu. Vyberte sa spolu so zvieracími kamarátmi po rôznych krajinách a prežívajte s nimi humorné a milé dobrodružstvá. Stačí začítať sa do najnovšej knihy od Braňa Jobusa. Kniha je obohatená prekrásnymi ilustráciami Igora Drevenca, ktoré ju rozžiarujú a rozširujú predstavivosť malých čitateľov.

Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v Kníhkupectve BeneLibri, Winterova31(bývalý Mliečny bar), Piešťany. Tel: 033/7730541

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko