Moravanci skončili na Morave štvrtí

• Šport
  • 14. septembra 2011, 10:50
  • Autor:Sylvia Valová

Vodákom z ŠK Kajak Moravany nad Váhom sa mimoriadne darilo na medzinárodných majstrovstvách Moravy. Moravanci si odtiaľ priniesli až 21 medailí a v celkovom hodnotení klubov skončili spomedzi 27 klubov na výbornom štvrtom mieste.

Zlato si v singlových disciplínach vybojovali Lucka Horvátová, Mia Hjartakerová a Nikolka Černá. Striebornú medailu si priniesli domov Patrícia Benková, Lenka Vidličková, Nikola Černá, Barbora Benková, Samuel Podhradský, Denis Horvát a Lukáš Valo. Na tretej pozícii dopádloval dvakrát do cieľa Michal Slezák, raz Lucia Valová, Naďa Urbanová, Patrícia Benková, Viktória Šilhanová a Natália Depešo-vá. V kajaku dvojíc obsadili dvakrát bronzovú priečku Lucia Valová s Patríciou Benkovou, raz Lenka Vidličková s Naďou Urbanovou a Lukáš Valo s Denisom Horvátom.