Matka s dvoma deťmi vyletela z diaľnice pod most

  • Spravodajstvo
  • 13. septembra 2011, 06:37
  • Autor:vd/HaZZ

PIEŠŤANY – Piešťanskí hasiči zasahovali minulý týždeň jedenásťkrát. Hasili požiare na poliach, asistovali pri autonehodách, no vyťahovali aj utopeného nezvestného mládenca z Trebatíc.

Za kanálom v Drahovciach horeli v pondelok 5. septembra večer dve polia. Nachádzala sa na nich slama. Požiare o rozlohe asi 200 x 40 metrov uhasili piati piešťanskí hasiči okolo pol desiatej večer. Predbežnú škodu odhadli na 664 eur.

Ďalší minulotýždňový zásah, pri ktorom použili hasiči čln bol oveľa strašnejší. Príslušníci HaZZ vytiahliz vody telo utopeného pätnásťročného mládenca z Trebatíc, ktorý bol od pondelka nezvestný.Utopený chlapec bol kompletne odetý aj obutý.

Medzi Chtelnicou a Nižnou vyletelo z cesty rovno do areálu firmy osobné auto Audi a narazilo tam do Mazdy. O ľahko zranenú osobu sa postarali záchranári, hasiči tu vykonali protipožiarne opatrenia. V ten istý deň vyrážali hasiči do Drahoviec, kde zlikvidovali dve ohniská naplaveného dreva z rieky Váh.

Na diaľnici v smere na Trnavu narazila v nedeľu na poludnie do mostového piliera vodička Fordu Escord s dvoma deťmi. Posádka sa znovu narodila. Vozidlo sa ocitlo v priekope pod mostom. Hasiči tu vykonali protipožiarne opatrenia..

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana