Beňo tretíkrát majstrom klubu

  • Šport / Ostatné športy
  • 13. septembra 2011, 15:31
  • Autor:(IP)

PIEŠŤANY – Piešťanskí golfisti, členovia SPA golfového klubu, si koncom augusta zmerali sily počas dvojdňového turnaja. Posledný augustový víkend sa na ihrisku na Kúpeľnom ostrove konali klubové majstrovstvá. O prvenstvo sa v piatich kategóriách snažilo až 71 hráčov klubu.

Podmienky na hru neboli v prvý deň majstrovstiev veľmi ideálne. Fúkal silný vietor a k tomu bolo tiež veľmi teplo. V nedeľu sa však všetko popravilo a hráči tak mohli naplno predviesť svoje golfové umenie. Celkovo v piatich kategóriách súťažila sedemdesiatka vyznávačov hry džentlmenov. Po dvoch dňoch v kategórii mužov na rany s celkovým skóre 150 rán zvíťazil už po tretíkrát Andrej Beňo. Zo žien bola najlepšia a prvenstvo obhájila Monika Vidličková, ktorá zahrala 156 rán. Medzi seniormi exceloval Jaroslav Modrovič (167 rán). V kategórii stableford, hendikep 0 – 26,4, zvíťazila Ivana Čirková so skóre 74 bodov a v kategórii hendikep 26,5 – 54 najlepšou bola s 82 bodmi Daniela Novotná. 

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela