Turnaj futbalových nádejí vyhrali Trebatičania

• 7. septembra 2011, 15:50
  • Autor:Štefan Gregorička

PIEŠŤANY – V rámci projektu E.ON Rodinný futbal sa v posledný augustový pondelok uskutočnil na futbalovom štadióne PFK Piešťany futbalový turnaj prípraviek. Hrali na ňom nádejní 11-roční a mladší futbalisti z Piešťan a okolitých dedín. Turnaj zorganizoval PFK Piešťany v spolupráci s VÚC Trnava a Oblastným futbalovým zväzom.

„Turnaj sa hral v dvoch štvorčlenných skupinách. V nich sa hralo systémom každý s každým. Potom sa stretli rovnako umiestnené družstvá v boji o konečné umiestnenie," prezradil o turnaji jeho riaditeľ Ľuboš Mihálik.

V boji o konečné tretie miesto v turnaji vyhral PFK 2001 Piešťany nad PFK 2003 „B" 3:1 a vo finále vyhrali Trebatice nad Moravanmi 6:4. Päť gólov víťazov dal Matúš Valo a jeden pridal Salviany. Za Moravany dal tri góly Janotík a jeden Minárik. Piate skončili Drahovce, šieste Podolie, siedme PFK 2003 Piešťany „A" a ôsme Veľké Kostoľany. Najlepším brankárom bol Kristián Čarnogurský z Veľkých Kostolian, hráčom Kristián Čechvala z Podolia a strelcom so siedmimi presnými zásahmi Matúš Valo z Trebatíc.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.