Dopravná nehoda na ceste z mosta do Hlohovca

  • Spravodajstvo
  • 31. augusta 2011, 09:53
  • Autor:HaZZ/red

HLOHOVEC – V utorok 30. augusta sa pred Hlohovcom odohrala zrážka dvoch motorových vozidiel a cyklistu. Nedošlo k žiadnym vážnym zraneniam, avšak jedno z vozidiel bolo prevrátené na ľavom boku a vodičku museli vyslobodiť cez predné sklo.

Na ohlasovňu požiarov HS Hlohovec bola v utorok 30. augusta 2011 o 18:03 hod. prostredníctvom IZS v Trnave nahlásená dopravná  nehoda dvoch vozidiel a cyklistu v Hlohovci na štátnej ceste č. 513 za mostom smerom k centru mesta. Na miesto udalosti boli ihneď vyslaní štyria príslušníci HaZZ s technikou AHZS MB Atego. Po príjazde na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že na mieste udalosti sa na komunikácii nachádzali dve osobné motorové vozidlá, Škoda Fabia a Seat Cordoba.  Na miesto zásahu sa dostavila rýchla zdravotná služba, ktorá sa venovala ošetreniu hlavy zranenej cyklistky. Veliteľ zásahu nariadil zaistiť motorové vozidlo Škoda Fabia proti ďalšiemu pohybu, pretože sa nachádzalo prevrátené na ľavom boku. Vo vozidle sa nachádzala vodička vozidla, ktorá sedela za volantom a bola pri vedomí s menšími odreninami. Za pomoci ručného náradia bolo odstránené predné sklo na vozidle a za pomoci rýchlej zdravotnej služby bola osoba vyslobodená z vozidla a odovzdaná ZZS. Vodička osobného motorového vozidla Seat Cordoba neutrpela zranenia. Pri dopravnej nehode prišlo k odtrhnutiu prívodu a stĺpu verejného osvetlenia. Na vozidlách boli vykonane protipožiarne opatrenia a boli zabezpečené proti úniku prevádzkových kvapalín a PHM. Po ukončení zásahu sa jednotka HaZZ o 18:30 hod. vrátila na základňu.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
Dnes je pondelok 6. februára. Tento deň je Svetovým dňom bez mobilu. Meniny má Dorota.
  • 05.02.2023, 22:25
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 6. februára 2023
Meniny má Dorota, zajtra Vanda