Sandru našli, mala by byť v poriadku

  • Spravodajstvo
  • 19. augusta 2011, 12:32
  • Autor:KR PZ/red

PIEŠŤANY – Pátranie po nezvestnej Sandre Bihariovej (17) z Piešťan bolo úspešné. Polícii sa podarilo vypátrať únoscov. Vyzerá to tak, že Sandra je v poriadku, nachádza sa v Čechách v rodine únoscov.

Ako informoval hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus,dnes dopoludnia sa polícii, na základe operatívneho rozpracovania, podarilo hľadané osoby vypátrať. V súčasnosti s nimi prebiehajú procesné úkony. 

Podľa brata unesenej Sandry Mária Bihariho z Piešťan jeho sestra by sa mala nachádzať v Čechách v rodine únoscov Mareka a Michala Bihariovcov.

17. augusta polícia informovala o mimoriadnom pátraní, v súvislosti s udalosťou, ku ktorej došlo 17. augusta asi o 14.00 hod. Do rodinného domu v Piešťanoch mal prísť 34-ročný Marek Bihari so svojim bratom Michalom a násilím do auta naložiť 17-ročnú Sandru Bihariovú. Na osobnom aute s evidenčným číslom Českej republiky odišli na neznáme miesto spolu s ďalším mužom, ktorý sa nachádzal v aute. Polícia začala okamžite po aute a posádke pátrať.

Súvisiace články: René Bihari prosí o pomoc
0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela