Vrbové – Topoľčany 2:4 (1:2)

  • Šport / Futbal
  • 16. augusta 2011, 14:59
  • Autor:Peter Sedláček/Foto: šg

PIEŠŤANY/VRBOVÉ – V dohrávke prvého kola tretej futbalovej ligy sa zaslúžene tešili z víťazstva hostia. Tí boli kombinačne i herne lepší, navyše ťažili z chýb domácej obrany. Vrbovčania tak podľahli futbalistom z Topoľčian 2: 4 (1:2).

Aj vďaka jednej z chybe domácej obrany sa už v 12. minúte ujali vedenia Topoľčanci. Na druhej strane mieril M. Sedlák nad, no v 18. min sa Vrbovčania predsa len dočkali, keď na 1:1 vyrovnal po druhom rohu domácich Poláček. Tí mohli od 36. min aj viesť, no Herceg trafil len bočnú sieť. V 42. min domáca obrana opäť zaváhala a kapitán hostí Kermiet nemal problém zasunúť loptu povedľa domáceho brankára do siete – 1:2. V 48. min kopali hostia roh, Mrázik vyskočil na centrovanú loptu vyššie než obaja domáci stopéri a hlavou zvýšil na 3:1 pre Topvar. V 56. min zabraňovala trnavská posila vo vrbovskej bránke, Ivan Bránsky, ďalšej pohrome. Domácim svitla nádej na lepší výsledok v 70. min, keď po ľavej strane unikol Kuťka a jeho center od bránkovej čiary zasunul z „päťky“ do bránky Jelšic – 2:3. Vrbovčania sa však dlho netešili, pretože vzápätí inkasovali po chybe obrany štvrtý gól. Keďže na ten už nenašli odpoveď, tri body putovali do Topoľčian.

 

Zostava MFK: 

Bránsky – Andrísek, Poláček, Mihok, Herceg, P. Krajčovič, Koyš (61. Hubinský), Sumer (46. Kúdela), Kuťka, Jelšic, M. Sedlák (51. T. Gažík).

Všetky informácie o zápasoch vo vyššej regionálnej futbalovej súťaže si prečítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela