Hazardoval na ceste smrti

  • Spravodajstvo
  • 12. augusta 2011, 10:59
  • Autor:KR PZ/red

PIEŠŤANY/VRBOVÉ – Nedisciplinovanosť niektorých vodičov nemá hranice. V stredu 10. augusta sa policajnej hliadke Obvodného oddelenia PZ vo Vrbovom podarilo zastaviť medzi obcami Vrbové a Prašník vodiča, ktorému pri dychovej skúške namerali 0,50 ‰ alkoholu. V tomto úseku sa pritom stali len nedávno až dve smrteľné dopravné nehody.

Policajná hliadka Obvodného oddelenia PZ vo Vrbovom zastavila a kontrolovala v stredu 10. augusta na ceste medzi obcami Vrbové a Prašník osobné auto. Vodičovi Renaultu s evidenčným číslom Českej republiky namerali policajti pri dychovej skúške 0,50 ‰ alkoholu. Vodič sa tak dopustil priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky a polícia mu zadržala vodičský preukaz. O sankcii pre 32-ročného vodiča z Lovinobane bude rozhodnuté v správnom konaní.

Medzi Prašníkom a Vrbovým sa pritom len nedávno stali až dve smrteľné dopravné nehody. Vo štvrtok 21. júla na tomto úseku vyhasol život len 28-ročného vodiča. V daždivom počasí dostal pravdepodobne šmyk a narazil do stromu, ktorý sa mu stal osudným. Záchranári po príjazde na miesto nehody skonštatovali okamžitú smrť. Takmer o dva týždne neskôr po náraze do stromu prišiel o život na "prekliatej" cestnej komunikácii ďalší vodič z Brezovej pod Bradlom.
Súvisiace články: Náraz do stromu vodič neprežil Smrteľná dopravná nehoda pri Vrbovom

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela