Prvý prípravný zápas vyhrali hokejisti 9:1

• 5. augusta 2011, 22:41
  • Autor:Pavol Jurák

PIEŠŤANY – V piatok podvečer zohralo mužstvo ŠHK 37 Piešťany svoj prvý prípravný zápas pred sezónou 2011/12. Ich súperom boli hokejisti z Púchova.

Už od prvých minút bolo jasné, kto je favoritom. Hostia sa síce v prvej tretine snažili, dostávali sa aj do šancí, no brankár domácich nepustil za seba ani jednu strelu. Prvá tretina pôsobila vyrovnane, no Piešťany pred záverom tretiny predsalen strelili úvodný gól.
V druhej časti hry sa už domáci dostali na koňa a súpera začali tlačiť, z čoho pramenili ďalšie dva strelené góly. Púchovu sa však podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov. No výborne hrajúce Piešťany im viac nedovolili. Naopak, domáci v priebehu dvoch tretín strelili 8 gólov a zaslúžene zvíťazili 9:1.
V pondelok o 18:00 hodine zohrajú ďalšie prípravné stretnutie s mužstvom HK Irtyš Pavlodar, z Kazakstanu, ktoré sa hrá v Nitre.
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Vrána Patrik, Poláček Pavol, Hruška Anton, Mrázik Andrej, Salajka Jozef, Hluch Tomáš, Horký Tomáš, Sluka Michal – Románek Ján, Peško Michal, Haring Jozef, Chylo Martin, Mišura Matej, Vyletelka Tomáš, Klčo Martin, Učeň Peter, Rybárik Jaroslav, Rondoš Dušan, Potoček Mário, Uhlík Miroslav
Góly: 14:31 Mišura Matej (Mrázik Andrej,Vyletelka Tomáš), 25:56 Chylo Martin (Hruška Anton,Vyletelka Tomáš), 30:47 Vyletelka Tomáš (Mišura Matej,Klčo Martin), 45:47 Vrána Patrik (Poláček Pavol), 47:08 Románek Ján (Peško Michal,Poláček Pavol), 47:56 Chylo Martin (Mišura Matej,Vyletelka Tomáš), 55:59 Románek Ján (Vrána Patrik), 57:04 Chylo Martin (Vyletelka Tomáš), 59:16 Vrána Patrik (Románek Ján,Peško Michal) – 33:09 Juríček (Richter,Číčala)