Putovný pohár získal junior Michal Brezovský

  • Šport / Ostatné športy
  • 3. augusta 2011, 08:23
  • Autor:M. Bocko/(red)

PIEŠŤANY – Pri príležitosti znovuotvorenia piešťanského golfového areálu sa tradične pripravuje turnaj s názvom Winterov pohár. Minulý týždeň (26. júla) sa uskutočnil už ôsmy ročník tohto podujatia. V takmer ideálnych podmienkach si na zelenom trávniku na Kúpeľnom ostrove zasúťažilo 39 hráčov.

Golfisti sa na ôsmom ročníku dočkali dobrých výsledkov, aj keď ich pred koncom hry trošku pokropil letný dážď. Prvé miesto v kategórii mužov na rany získal junior Michal Brezovský za 72 rán. Druhé miesto obsadil Adam Lisačan z Full Swing Indoor GC a tretie Andrej Beňo z piešťanského domovského klubu. Medzi dámami s 81 ranami prvenstvo získala Michaela Tomešová z FSIGC, druhú priečku obsadila Daniela Hrehušová a tretiu Simona Haringová, obe zo Spa-Golf Clubu Piešťany. V klubovej kategórii zvíťazila Edita Dugová z piešťanského Spa-Golf Clubu za 47 stablefordových bodov.

Piešťanské golfové ihrisko svoju druhú životnú púť začalo 21. júla roku 2004. Od otvorenia prvého golfového ihriska uplynulo dokonca už 90 rokov. Odvtedy sa tu odohralo niekoľko významných turnajov, medzi ktoré Winterov pohár bezpochyby patrí.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota