Smrteľná dopravná nehoda pri Vrbovom

  • Spravodajstvo
  • 22. júla 2011, 08:40
  • Autor:HaZZ/red

VRBOVÉ – Vo štvrtok 21. júla sa okolo deviatej hodiny večer stala pri Vrbovom dopravná nehoda so smrteľnými následkami. Mladý vodič osobného motorového vozidla VW Passat narazil do stromu a zostal zakliesnený vo vozidle. Následkom zranení na mieste podľahol.

Na operačné stredisko OR HaZZ v Piešťanoch bola o 21:06 hod. nahlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla s jednou zranenou zakliesnenou osobou za Vrbovým smerom na Prašník. Na miesto ohlásenia boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ s technikou MB Atego. Jednotka HaZZ sa na miesto nehody dostavila súčasne s vozidlom ZZS. Pred príjazdom jednotky HaZZ bola na mieste dopravnej nehody prítomna hliadka OO PZ Vrbové.

Po príjazde na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že motorové vozidlo VW Passat narazilo do stromu a vodič bol vo vozidle zakliesnený. Jednotka HaZZ zakliesnenú osobu z vozidla vyslobodila za pomoci vyslobodzovacieho zariadenia. Osoba bola odovzdaná posádke ZZS, ktorej lekár u 28-ročného vodiča konštatoval exitus. Jednotka HaZZ na havarovanom vozidle vykonala protipožiarne opatrenia a nezistila únik prevádzkových kvapalín. Na miesto nehody sa dostavila dopravná polícia. Po zdokumentovaní miesta udalosti sa jednotka HaZZ o 22:18 hod. vrátila na základňu.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 26. februára 2024
Meniny má Viktor, zajtra Alexander