V Hlohovci opäť horelo

  • Spravodajstvo
  • 21. júla 2011, 08:37
  • Autor:HaZZ/red

PIEŠŤANY/HLOHOVEC – V noci 21. júla horelo v časti Sihoť v Hlohovci osobné motorové vozidlo OPEL Vectra combi. Škoda na automobile bola vyčíslená na 1 328.- €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Na ohlasovňu požiarov hasičskej stanice v Hlohovci bol vo štvrtok 21. júla 2011 o 01:00 hod. nahlásený požiar osobného motorového vozidla v Hlohovci, časť Dolná Sihoť. Na miesto udalosti boli vyslaní štyria príslušníci s technikou MB Atego. Po príjazde na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že horí predná motorová časť osobného motorového vozidla OPEL Vectra combi 2.0d na Gaštanovej ul. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bol použitý vysokotlaký prúd. Pri príchode jednotky HaZZ sa na mieste udalosti nachádzali miestni občania, ktorí sa snažili požiar uhasiť dostupnými prostriedkami.

Príslušníci HaZZ po otvorení prednej kapoty motorového priestoru požiar úplne uhasili a odpojili akumulátor. Vplyvom požiaru nedošlo k poškodeniu žiadneho v blízkosti sa nachádzajúceho zaparkovaného vozidla. Po likvidácii požiaru bola vykonaná obhliadka vozidla, zdokumentovanie udalosti a o 01:40 hod. sa jednotka vrátila na základňu. Škoda spôsobená požiarom bola vyčíslená na 1 328.- €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota