Až tri autá sa zrazili na piešťanskej križovatke

  • Spravodajstvo
  • 20. júla 2011, 09:43
  • Autor:HaZZ/red

PIEŠŤANY – V utorok 19. júla vo večerných hodinách sa na križovatke Krajinskej cesty a Bratislavskej ulice v Piešťanoch stala dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel. K nehode boli privolaní hasiči, mestskí i dopravní policajti.

Na operačné stredisko OR HaZZ v Piešťanoch bola v utorok 19. júla o 21:22 hod. z Koordinačného strediska IZS v Trnave ohlásená dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel bez zranenia s únikom prevádzkových kvapalín na križovatke Krajinskej cesty a Bratislavskej ul. v Piešťanoch. Na miesto ohlásenia boli vyslaní traja príslušníci HaZZ s  technikou MB Atego.

Po príjazde na miesto dopravnej udalosti bolo prieskumom zistené, že sa  zrazili vozidlá Škoda Felícia, Fiat Punto a Suzuki SX4, z ktorých unikli prevádzkové kvapaliny. Jednotka HaZZ zabezpečila miesto udalosti, následne na to príslušníci HaZZ vykonali protipožiarne opatrenia na vozidlách odpojením akumulátorov. Na mieste bola hliadka mestskej polície a dopravná polícia SR. Jednotka HaZZ posypala uniknuté prevádzkové kvapaliny sorbentom. Po očistení komunikácie a odvezení vozidiel odťahovou službou sa jednotka o 22:43 hod. vrátila späť na základňu.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela