Požiar kamióna vo Vrbovom

  • Spravodajstvo
  • 11. júla 2011, 12:25
  • Autor:HaZZ

PIEŠŤANY/VRBOVÉ – Piešťanskí hasiči zasahovali v pondelok 11. júla v skorých ranných hodinách pri požiari kamióna vo Vrbovom.

Po príchode na miesto určenia bolo prieskumom zistené, že kamión Renault Magnum 480 je naložený gumeným materiálom a prvotný zásah na uhasenie požiaru vykonal vodič kamióna so šesťkilogramovým práškovým prenosným hasiacim prístrojom. Príslušníci následne lokalizovali a zlikvidovali požiar týmto prístrojom. Požiar sa nachádzal v priestore motorovej časti za kabínou. Príslušníci vykonali odpojenie akumulátorov vozidla. Vplyvom požiaru bola poškodená hadica hydraulického systému, čo malo za následok únik asi litra oleja. Jednotka HaZZ uniknutý olej posypala sorbentom. Po zdokumentovaní udalosti sa jednotka o 05:35 hod. vrátila späť na základňu. Škoda, ktorá požiarom vznikla, bola vyčíslená na 665.- € a príčinou vzniku požiaru bola technická porucha na elektroinštalácii vozidla.   

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota