Bažant POHODA a jej druhý deň…

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 8. júla 2011, 23:21
  • Autor:P. Jurák, E. Ďuriš

TRENČÍN – Festival Bažant Pohoda dnes pokračoval svojim druhým dňom. Po včerajších úvodných koncertoch sa festival naplno rozbehol na všetkých pódiách.

Program sa naplno rozbehol už o 10:00 hodine, kedy začali hlavne sprievodné podujatia, akými sú vystúpenia pre deti, tanečné vystúpenia a debaty. Dnes sa pred ľudí prvýkrát v histórii festivalu postavil aj premiér Slovenskej republiky, keď do diskusnej relácie Štefana Hríba prijala pozvanie aj Iveta Radičová. 
Hudobný program otvorila na hlavnom pódiu – Janáčkova filharmónie z Ostravy, čo je pre festival Pohoda už tradícia. Každý rok na ňom dostáva totiž priestor i klasická hudba. Okrem toho ľudia videli množstvo domácich a zahraničných interpretov. O polnoci ešte vystúpia Madness a o 2:00 hodine nad ránom Lamb, čo sú z dnešného dňa divácky najatraktívnejšie koncerty.
Na dnešný deň meteorológovia predpovedali búrku. Tá nakoniec Trenčín obišla, aj keď približne 10 minút pršalo, no pre návštevníkov to bolo nakoniec príjemným osviežením horúceho dňa.
Ako to vyzeralo dnes na Pohode si môžete pozrieť v nasledujúcej fotogalérii:

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota