Otvorili detské ihrisko Karibik

  • Kultúra a spoločnosť
  • 28. júna 2011, 12:46
  • Autor:red

PIEŠŤANY – Dnes dopoludnia slávnostne otvorili mamičky z Materského centra Úsmev za účasti primátora mesta Piešťany Rema Cicutta nové detské ihrisko Karibik na Ulici Andreja Hlinku. Zahrať sa na ňom môžu deti do šesť rokov z Piešťan v sprievode rodičov.

Ako nám povedala Dáša Dzurechová z MC Úsmev, projekt detského ihriska pri materskom centre uzrel svetlo sveta vo februári tohto roku. Pomocnú ruku pri vybudovaní ihriska na Ulici Andreja Hlinku im podalo Mesto Piešťany. "Pomohla nám pani poslankyňa Wernerová a pán poslanec Cifra. Pán primátor bol rovnako nadšený týmto nápadom a projekt si zobral pod svoju záštitu. Pomohol nám vybaviť povolenie na stavbu, na oplotenie a na montovanie jednotlivých zariadení, ktoré sme si zháňali už sami sponzorsky," dodáva.
Detské ihrisko dostalo názov podľa pirátskej lode Karibik. Vlajku na jej stožiar vztýčil primátor mesta Piešťany Remo Cicutto za spolupráce malého "piráta". Na ihrisko sa môžu prísť zabaviť deti do šesť rokov z Piešťan v sprievode rodiča. Otvorené bude v pracovných dňoch od 8.00 do 12.00 h a od 15.00 do 19.00 h.
Slávnostné otvorenie detského ihriska Karibik si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Súvisiace články: POZRITE SA: Karibik medzi panelákmi

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana